SCT Modeli Elektronik Kartlı Kilit

Elektronik Kartlı Kilit Genel Özellikler

Elektronik kartlı kilidimizin montajı, kurulumu ve işletimi son derece kolaydır. Paslanmaz çelik gövdesi ile uzun yıllar deforme olmadan yeni gibi kullanabilirsiniz. Ürünlerimiz arasındaki en ekonomik elektronik kartlı kilit modelidir.

Elektronik kartlı kilit sistemimiz 5 dilli ansi kilit mekanizmasına sahiptir. Kart okuyucu özelliğine ilave olarak mekanik anahtarla açılan kilit barel de mevcuttur, bu da kilidi hem kart hemde mekanik anahtarla kullanmanızı sağlar. Misafirlerinizin güvende hissetmesi için kilidin iç tarafında emniyet mandalı bulunur.

Montaj için hiç bir kablolama veya data alt yapısına gereksinim yoktur. Elektronik kartlı kilit evinizdeki standart kapı kolları gibi kolayca monte edilir. Her kilit 4 adet standart kalem pille ortalama 15  ay çalışır.

Kolay kullanılan programı ve kart kodlaycısı sayesinde sadece iki sn içerisinde misafirinize konaklayacağı gün sayısı kadar veya süresiz anahtar kartı yapabilir, otel çalışanlarınız için tüm odaları açabilen süreli veya süresiz kart yapabilir, acil durumlarda kullanılmak üzere misafirin içeriden kilitlediği kilidi dahi açabilen özelliklerde kart yapabilirsiniz. İhtiyaç halinde yazılım üzerinden yapılan kartların raporuna ulaşabilirsiniz.

Mifare kartlarla çalışır kilidin açılması için kartı bir kaç cm yaklaştırmanız yeterlidir ayrıca kilitlerde kullanılan kartı, enerji saver, oda kasası, otopark girişi, asansör kart okuyucu, ödeme sistemi, geçiş hakkı, yüklemeli kontör sistemi gibi bir çok farklı uygulamalarda da kullanabilirsiniz.

Avantajları