Kartlı Kilit Sistemleri

Tüm kartlı kilit sistemleri günümüz ve yakın geleceğin vazgeçilmez teknolojisi olan tek kart uygulamaları için uyumlu, CE, ISO9001 ve Fidelio opera PMS sertifikasyonlu olup her boyutta otel, öğretmenevi, misafirhane, öğrenci yurdu, residence ve hazır ofislerde güvenle kullanabilirsiniz.

Kartlı kilitlerimizde kullanılan tüm materyaller nemli ortamlara dayanıklı paslanmaz malzemedir. Son derece sağlam gövde yapısına sahiptir. Yazılımı ve diğer ekipmanları sayesinde sadece 2 sn içerisinde misafirinize konaklayacağı gün sayısı kadar veya süresiz anahtar kartı yapabilir, otel çalışanlarınız için tüm odaları açabilen süreli veya süresiz kart yapabilir, acil durumlarda kullanılmak üzere misafirin içeriden kilitlediği kilidi dahi açabilen özelliklerde kart yapabilirsiniz. İhtiyaç halinde yazılım üzerinden yapılan kartların raporuna ulaşabilirsiniz.

Kartlı Kilit

Model: SCT6

Kartlı Kilit Sistemleri

Model: SCG

Otel Kilidi

Model: SCK

Otel kilit sistemleri

Model: SCF

Kartlı otel kapı kilidi

Model: SCS6

Otel kapı kilit sistemi

Model: SCA

Elektronik kartlı kilit

Model: SCT

Kartlı kapı kilit sistemi

Model: SCC

Kartlı kapı kolu

Model: SBT6

Otel kapı kolu

Model: BGG

Otel oda kilidi

Model: BGK

Otel tipi kilit

Model: SBA

Otel kapı kilidi

Model: BGS6

Sarı kartlı kilitModel: SBC

Sarı otel kilidi

Model: SBT

Elektronik otel kapı kilidi

Model: SBF

Gothic otel kilidi

Model: DBA8

Kartlı kilit sistemleri genellikle mifare kart dediğimiz (akıllı kart, çalışması için yaklaştırmanın yeterli olduğu, birden fazla uygulama bilgisi barındırabilen) kartlarla çalışan, kartı gösterdiğinizde size verilen yetki dahilinde kapının açılmasını sağlayan kilit sistemleridir.

Kartlı kilitler; duvar tipi ve kapı üzeri olmak üzere iki çeşittir.

Duvar tipi kartlı kilit sistemleri daha ziyade online ( anında veri akışı sağlayabilen) olarak çalışır, kurulumu yapılacak kapının kilit karşılığına elektromanyetik bir kilit bağlanır, sistemde kablolama ve elektrik enerjisine ihtiyaç duyulur. Duvardaki kart okuyucuya kartı okuttuğunuzda kilit karşılığı tetiklenerek kapının açılmasını sağlar.

Kapı üzeri kartlı kilitler genellikle otel oda kapılarında kullanılırlar. Bu otel tipi kartlı kilitlerde her hangi bir kablolama altyapısına gerek yoktur, kilitler kalem pillerle çalışır. Resepsiyona kurulacak yönetim yazılımı ile resepsiyon üzerinden misafir kartları yapılır. Misafir kendisine tahsis edilen odaya giderek kartını kapıya yaklaştırması yeterlidir.

Otel kapı kilitleri anında veri akışı sağlamazlar fakat oda kapısındaki giriş hareketleri gerekli olduğunda el terminali cihazı ile son bir kaç aya ait giriş kayıtları incelenebilir.

Tek kart uygulamalarına uyumlu, 40 aya varan pil ömrüne sahip üstün nitelikli kartlı kilit sistemlerimizi sitemizden inceleyebilir veya detaylı bilgi için bizimle irtibata geçebilirsiniz.


cheap jordans|wholesale air max|wholesale jordans|wholesale jewelry