Kartlı Kilit Montajı

Kartlı kilitlerin montajında en önemli aşama kapı üzerindeki kilit deliklerinin seçtiğiniz kilit modeline göre açılmasıdır. Bu tamamen bir marangozluk işlemidir, kapılarınızın zarar görmemesi adına marangoz dışındaki her hangi bir kişinin bu işi yapmasına müsaade etmeyiniz. Satın alma aşamasında seçtiğiniz kilide göre  hem pdf hem cnc kesim dosyalarını tarafınıza iletiyoruz. Size göndereceğimiz dosyaları marangoza teslim etmeniz halinde marangoz çok kolay bir şekilde kilit deliklerini açacak montaja hazır hale getirecektir. Bu aşamadan sonrası vida sıkmaktan ibarettir ki, bu işlemide marangozun yapması en sağlıklı sonuca ulaşmanızı sağlar.

Enerji Tasarruf Cihazı Montajı

Enerji tasarruf cihazlarımız kolayca monte edilebilmesi için standart priz buatına sığabilecek tarzda arkası tıpkı standart prizler gibi yuvarlaktır. Oda içerisinde hazır olan buata elektrikçiniz tarafından takılarak ilgili bağlantısı yapılır. Enerji tasarruf cihazlarımızdaki bağlantı şekli yekpare cihaz olmasından dolayı oldukça basittir. Cihaz tek başına 30 Ampere kadar akım çeker bu sayede cihaz dışında röle veya kontaktör gibi ekstra donanımlar bağlamanıza gerek yoktur.Bu hem ekonomi hem de pratiklik sağlar.

Oda içerisine giren faz enerji tasarruf cihazına girer ve enerji tararruf cihazından çıkan uç oda içerisine dağıtılır. Bu dağıtıma minibar dahil edilmemelidir.Aksi halde misafir dışarı çıktığında minibardaki yiyecek ve içecekler bozulacaktır, minibarın enerjisi tasarruf cihazına girmeden doğrudan bağlanır. Enerji tasarruf cihazının çalışabilmesi için oda içerisinden bir nötr alması gerekir. Herhangi bir noktadan nötrü bağladığınızda cihaz kullanıma hazır hale gelecektir. ( Kartı taktığınızda odaya enerjiyi verecek kartı çektiğinizde 15 sn sonra odanın enerjisini kesecektir.

Programlama,Devreye Alma ve Eğitim

Kartlı kilit ve enerji tasarruf cihazlarının montajları tamamlandıktan sonra resepsiyon bilgisayarınız da hazır ise bizi aradığınızda uzak masaüstü bağlantısı sayesinde 15-20 dakika içerisinde programınızı kurup kullanıcıya gereken eğitimi vererek sistemi devreye alıyoruz. Nerede olursanız olun, ister yan binamızda ister binlerce kilometre uzakta da olsanız kurulum prensibimiz bu şekildedir. Bu tip kurulumda operatörün sisteme daha vakıf olduğu, daha profesyonelce kullandığı defalarca kanıtlanmıştır.

cheap jordans|wholesale air max|wholesale jordans|wholesale jewelry