Otel Kilit Sistemleri

Kartlı otel kilit sistemleri


Günümüzde otel kilit sistemleri pansiyonlardan en lüks otellere kadar tüm konaklama sektörüne kattığı prestij ve kolaylıklar sebebiyle tercih edilmektedir. Bir çok konuda avantajları olan kartlı otel kilit sistemleri, sağlamlık, güvenlik, kontrol kolaylığı, rahat erişim, müşteri konforu gibi etkenler göz önüne alınarak üretilmektedir.

Otel kilit sistemlerinin kullanımı şu şekildedir:

Resepsiyon görevlisi bilgisayarda kurulu olan yazılım üzerinden misafire bir kart yapar. Misafir bu kartla kendisine tahsis edilen odanın kilidini konaklayacağı süre boyunca açabilir, süre tamamlandığında kilit açılmayacaktır. Bu durumda misafir resepsiyona uğrayarak ya çıkış yapmalı ya da kalacağı süreyi uzattırmalıdır. Misafir ayrıldığında aynı kart binlerce kez yeniden başka başka odalar için kullanılabilir.

Gerek duyduğunuzda kilit üzerindeki giriş çıkış bilgilerini bilgisayara taşıyabilir veya kilit yazılımından resepsiyonun yaptığı tüm kart işlemlerini raporlayabilirsiniz.

Yazılım üzerinden misafirin kullanması için; misafir kartı, otel çalışanlarının kullanımı için; kapı içeriden kilitli olduğunda açmayan master kart, kapı içeriden kilitli olsa dahi açabilen acil durum kartı, sadece belirli katların kapısını açabilen kat kartı,  okutulduğunda kilidin sürekli açık kalmasını sağlayan kilit açma kartı, unutulan eşyanın odadan alınması için sadece bir kez kilidi açabilen geçici kart.... vb fonksiyonel kartlar yapabilirsiniz. Sistemimiz en ince ayrıntısına kadar düşünülmüş profesyonel bir kilit sistemidir.

Otel kilit sistemlerimiz enerji tasarruf cihazı, kartlı oda kasası, kartlı emanet dolabı kilidi, otopark girişi, duvar tipi kart okuyucu, asansör kart okuyucusu gibi bir çok kartlı cihazla entegre çalışır. Misafirleriniz konakladığı süre boyunca tek bir kartla tüm bu cihazları kullanabilir ve geçişini yapabilir. Konaklama süresi dolduğunda geçişe müsaade eden tüm cihazlar geçiş iznini otomatik olarak sonlandıracaktır.

Otel kilit sistemlerinde kalite tercih değil, mecburiyettir. Kilitlerimiz ISO9000 kalite sertifikalı olup, dünya çapında en yaygın kullanılan Opera PMS ön büro yazılımı ile entegrasyona uygun olan seçkin ürünlerdir. Alacağınız kilitlerde bu iki özelliği mutlaka sorunuz!

Scf modeli otel kilit sistemleri

 
cheap jordans|wholesale air max|wholesale jordans|wholesale jewelry