KARTLI SİSTEM KAPI KİLİDİ

Kartlı sistem kapı kilidi standart mekanik anahtarlı kilitlere kart okuyucu ve elektomotor ilave edilerek imal edilen kullanımı son derece pratik kilit sistemleridir.

Standart kilitlerde sadece anahtar ile kapı açmak mümkün iken kartlı sistem kapı kilitlerinde ham kart hem anahtarla kapıyı kontrol etmek mümkündür. Sistemin elektronik beyni olduğundan dolayı kartlı sistem kapı kilitleri standart kilitlere nispeten daha fonksiyoneldir.

KARTLI KAPI KİLİDİ

Teknolojinin ilerlemesiyle birlikte işimizi son derece kolaylaştıran değişik kapı kilitleri de hayatımızdaki yerini almıştır. Biyometrik, wireless, bluetooth gibi birbirinden farklı tipde kapı kilitlerinin arasında en yaygın ve stabil kullanılanı kartlı kapı kilitleridir.

Kartlı kapı kilitleri yağmur, çamur, güneş, soğuk, sıcak gibi fiziki koşullardan etkilenmeden her durumda hizmet vermeye devam ederler. Biyometrik başta olmak üzere diğer kapı kilitlerinde ortam koşulları sebebiyle kapıda kalma olasılığınız açısından en iyi tercih kartlı kapı kilidi dir.

KARTLI KAPI SİSTEMLERİ

Kartlı kapı sistemleri günümüzde en sık otel kapılarında kullanılmaktadır. Sistem dahilinde kartlı kilit, kilit kartıyla çalışan enerji tasarruf cihazı ve enerji tasarruf cihazıyla entegre çalışan dijital dnd kapı numaraları mevcuttur.

Misafirlere verilecek olan tek bir kart ile misafir hem kapı kilidini açabilmekte hemde odanın enerjisini aktif hale getirebilmektedir.

OTEL KAPI KART SİSTEMLERİ

Teknolojinin gelişimiyle birlikte otellerde kart sistemleri kullanımı zaruri bir ihtiyaç haline gelmiştir. Otel yönetimi müşterisine vereceği bir kart ile hem idareyi kolaylaştırmakta hem de müşteri konforunu artırmaktadır. Bu sistemin önemli bir unsuruda otel kapı kart sistemleridir.

OTEL KAPI SİSTEMLERİ

Otel ve diğer misafir ağırlayan tesislerde oda kapısında kullanılan sektöre has sistemler vardır bunların genel adı otel kapı sistemleri dir.

Misafirlerin rahatlığı ve otel yönetiminin kolaylaştırılması bakımından günümüzde pansiyonlardan en lüx otellere kadar bir çok tesis otel kapı sistemleri kullanmaktadır.

OTEL SİSTEMLERİ

Misafir ağırlayan tesisler birbiriyle entegre otel sistemlerine ihtiyaç duyarlar. Küçük bir pansiyonda dahi entegrasyon ihtiyacı hissedilir. Örneğin misafirin oda kapısını açtığı anahtar ile pansiyonun dış kapısını açabilmesi istenir. İşte bu tip basit ama yokluğu hissedilen ihtiyaçlar sistem kullanımı ve entegrasyon ihtiyacı doğurur.

KARTLI KAPI KİLİT SİSTEMLERİNİN AVANTAJLARI

Kartlı kilitlerin klasik anahtarlı kilitlere nispeten oldukça fazla avantajları vardır. Bu avantajlardan bazılarını şu şekilde sıralayabiliriz.

KARTLI KİLİT FİYATLARI

Kartlı kilit alırken müşterilerin en fazla yoğunlaştığı husus genelde fiyat oluyor. Her üründe olduğu gibi tabiki kartlı kilitlerde de fiyat konusu önemlidir ancak burada dikkat edilmesi gereken bir husus vardır oda; kartlı kilidin ne derece kaliteli, sağlam olduğu ve ömrü!

KARTLI KİLİT ŞARTNAMESİ

Otel, misafirhane, lojman, öğretmenevi, polisevi, yurt, huzurevi, hazır ofis…vb bir çok kurum tadilat, yapım işi veya inşaat işlerinde kartlı kilit sistemleri şartnamesine ihtiyaç duyarlar. Bu sistemler klasik kilitlerden biraz farklı olduğu için teknik bilgi konusunda yardıma ihtiyaç duyulur. İşte bu konuda...

cheap jordans|wholesale air max|wholesale jordans|wholesale jewelry