SCT6 Modeli Kartlı Kilit

Kartlı Kilit Genel Özellikler

Bu model, tasarım ve fiyat itibariyle en fazla tercih edilen kartlı kilit modelimizdir.

Kartlı kilidimizin montajı, kurulumu ve kullanımı oldukça kolaydır. Kalın sacı ve paslanmaz çelik gövdesi ile uzun yıllar deforme olmadan kutusundan çıktığı gibi kullanabilirsiniz.

Montaj için hiç bir kablo veya data alt yapısına gerek yoktur. Kartlı kilit montajı evimizdeki kilitlerden farksızdır, kolayca monte edilir. .Her kilit pil tasarruflu özel elektronik kartı sayesinde 4 adet kalem pil ile ortalama 15-40 ay civarında çalışır.

Kartlı kilit 5 dilli ansi kilit mekanizmasına sahiptir, güvenlik maximum düzeydedir.. Kart okuyucu özelliğine ilaveten mekanik anahtarla açılan sürgülü kapaklı kilit bareli de mevcuttur. Misafirlerinizin güvende hissetmesi için kilidin iç tarafında emniyet mandalı bulunur.

Resepsiyon görevliniz kartlı kilit programı ve kart kodlayıcısı sayesinde sadece 2 sn içerisinde misafirinize belirli gün sayısı kadar veya süresiz anahtar kartı yapabilir, otel çalışanlarınız için tüm odaları yada belirli katların kapılarını açabilen süreli veya süresiz kart yapabilir, acil durumlarda müdahale amacıyla misafirin içeriden kilitlediği kilidi dahi açabilen fonksiyonlara sahip kart yapabilirsiniz. İhtiyaç halinde yazılım üzerinden yapılan kartların veya kartlı kilitlerin açılım raporuna ulaşabilirsiniz.

Kartlı kilitlerimiz mifare kart teknolojisi ile çalışır kilidin açılması için kartı bir iki santimetre yaklaştırmanız yeterlidir ayrıca kilitlerde kullanılan kartı, enerji tasarruf cihazı ( energy saver), kartlı oda kasası, kartlı otopark girişi, asansör kart okuyucu, ödeme sistemi, geçiş hakkı, ön yüklemeli kontör sistemi gibi bir çok  uygulamada kullanabilirsiniz.

Opera uyumlu kartlı kilit

Avantajları