SCS6 Modeli Kartlı Otel Kapı Kilidi

Kartlı Otel Kapı Kilidi Genel Özellikler

Her boyutta otel için iedal kartlı otel kapı kilitleri hem prestijli bir görünüm kazandırır hem de misafirlerinize güven duygusu yaşatır.

Kartlı otel kapı kilidimizin montajı, kurulumu ve kullanımı son derece kolaydır. Kıvrımlı özel tasarım gövdesi ve alaşımlı malzemesi sayesinde uzun yıllar deforme olmadan yeni gibi kullanabilirsiniz.

Kilitlerle birlikte göndereceğimiz kesim şablonuyla birlikte kartlı otel kapı kilitlerimizi evinizdeki standart kapı kolları gibi kolayca monte edebilirsiniz. Kilitlerimiz 4 adet standart AA kalem pil ile ortalama 15  ay çalışır.

Misafirlerinize 2 sn içerisinde konaklayacağı gün sayısı kadar veya süresiz anahtar kartı yapabilir, otel çalışanlarınız için tüm odaları açabilen süreli veya süresiz kart yapabilir, acil durumlarda kullanılmak üzere misafirin içeriden kilitlediği kilidi dahi açabilen özelliklerde kart yapabilirsiniz. İhtiyaç halinde program üzerinden yapılan kartların raporuna ulaşabilirsiniz.

Kartlı otel kapı kilidi 5 dilli kilit mekanizmasına sahiptir. Kart okuyucu özelliğine ilaveten mekanik anahtarla açılan kilit bareline sahiptir. Misafirlerinizin güvende hissetmesi için kilidin iç tarafında emniyet mandalı bulunur.

Mifare kartlarla çalışır kilidin açılması için kartı bir kaç santimetre yaklaştırmanız yeterlidir ayrıca kilitlerde kullanılan kartı, enegy saver, oda kasası, otopark girişi, asansör kullanımı, ödeme sistemi, geçiş hakkı, kontör sistemi gibi bir çok farklı uygulamalarda da kullanabilirsiniz.

Avantajları