Otel Tipi Kilit

SBA Modeli Otel Tipi Kilit

Otel tipi kilidimiz akıllı kartlar ile çalışan, montajı, kurulumu ve kullanımı son derece kolay olan bir kilit modelimizdir. Döküm malzemeden imal edilmiş olup uzun yıllar kullanılabilir.

Her hangi bir elektrik bağlantısı veya kablo alt yapısı gerektirmez,4 adet kalem pil ile 18 ay civarında kullanılabilir, pil bitiminde kolaylıkla değiştirilmesi mümkündür. Otel tipi kilit evinizdeki standart kapı kolları gibi kolayca monte edilir.

Yazılımı ve diğer ekipmanları sayesinde sadece 2 sn içerisinde misafirinize konaklayacağı gün sayısı kadar veya süresiz anahtar kartı yapabilir, otel çalışanlarınız için tüm odaları açabilen süreli veya süresiz kart yapabilir, acil durumlarda kullanılmak üzere misafirin içeriden kilitlediği kilidi dahi açabilen özelliklerde kart yapabilirsiniz. İhtiyaç halinde yazılım üzerinden yapılan kartların raporuna ulaşabilirsiniz.

Otel tipi kilitlerimiz Son derece güvenli olan 5 dilli Amerika ansi kilit mekanizmasına sahiptir. Kart okuyucu özelliğine ilaveten mekanik anahtarla açılan kilitleme sistemi de mevcuttur. Ayrıca misafirin güvende hiisetmesi için odanın iç tarafında kilitleme mandalı mevcuttur.

Mifare kart teknolojisi ile çalışır kilidin açılması için kartı 3-4 cm yaklaştırmanız yeterlidir ayrıca kilitlerde kullanılan tesisinizdeki diğer kart uygulamalarında da kullanabilirsiniz.


Avantajları


Elektronik Kartlı Kilit
Kartlı Kilit
Kartlı Kilit sistemleri
Otel Kilidi

Kartlı kapı kilit sistemi
Otel Kilit Sistemleri
Kartlı Otel Kapı Kilidi
Otel Kapı Kilit sistemi

Sarı Otel Kilidi
Kartlı Kapı Kolu
Otel Kapı Kolu
Otel Oda Kilidi

Sarı Kartlı Kilit
Elektronik otel kapı kilidi

 
Otel Kapı Kilidi
Otel Tipi Kilit
cheap jordans|wholesale air max|wholesale jordans|wholesale jewelry