Misafirhane kartlı kilit sistemleri


Misafirhane Kartlı Kilit Sistemleri

Devlet su işleri, orman müdürlükleri gibi resmi kurumların misafirhaneleri de oteller gibi kartlı kilit kullanımını tercih etmektedir. misafirhane kartlı kilit sistemlerimiz ile misafirlerinize sunulan rahatlığı ve oda güvenliğini maximum düzeyde tutabilirsiniz.

Misafirhanelerde sistemin kullanımı şu şekildedir:

Resepsiyon görevlisi bilgisayarda kurulu olan yazılım üzerinden misafire bir kart yapar. Misafir bu kartla kendisine tahsis edilen odanın kilidini konaklayacağı süre boyunca açabilir, süre tamamlandığında kilit açılmayacaktır. Bu durumda misafir resepsiyona uğrayarak ya çıkış yapmalı ya da kalacağı süreyi uzattırmalıdır. Misafir ayrıldığında aynı kart binlerce kez yeniden başka başka odalar için kullanılabilir.

Gerek duyduğunuzda kilit üzerindeki giriş çıkış bilgilerini bilgisayara taşıyabilir veya kilit yazılımından resepsiyonun yaptığı tüm kart işlemlerini raporlayabilirsiniz.

Yazılım üzerinden misafirin kullanması için; misafir kartı, misafirhane çalışanlarının kullanımı için; kapı içeriden kilitli olduğunda açmayan master kart, kapı içeriden kilitli olsa dahi açabilen acil durum kartı, sadece belirli katların kapısını açabilen kat kartı,  okutulduğunda kilidin sürekli açık kalmasını sağlayan kilit açma kartı, unutulan eşyanın odadan alınması için sadece bir kez kilidi açabilen geçici kart.... vb fonksiyonel kartlar yapabilirsiniz. Sistemimiz en ince ayrıntısına kadar düşünülmüş profesyonel bir kilit sistemidir.