SCG Modeli Kartlı Kilit Sistemleri

Kartlı Kilit Sistemleri Genel Özellikler

Her tür kapıya yakışabilecek zarafette kartlı kilit sistemleri ile koridorlarınız modern bir görünüm kazanırken işletme ve kontrol rahatlığı yaşarsınız.

Kartlı kilit sistemlerimizin montajı, kurulumu ve kullanımı son derece kolaydır. Paslanmaz gövdesi ve gizli kilit kapağı ile kartlı kilit sistemleri arasındaki en modern hatlara sahiptir.

Montajda kablolama gereksinimi yoktur. Kartlı kilit sistemleri standart 4 adet kalem pille ortalama 15-40  ay arasında çalışır. Pil bitimine 200 açılım kala kullanıcıyı her kart okutmasında sesli ve ışıklı olarak uyarır.

Misafir kartını kolay yazılımı sayesinde bir iki saniye içerisinde yapabilir, misafirinize kalacağı gün sayısı kadar veya süresiz anahtar kartı yapabilir, otel çalışanlarınız süreli veya süresiz değişik fonksiyonlarda kart yapabilir, acil durumlarda kullanılmak üzere misafirin içeriden kilitlediği kilidi dahi açabilen özelliklerde acil durum kartı yapabilirsiniz. Vukuat anında kilit açma kayıtlarına ulaşabilirsiniz. Kilit anahtarla açılmış olsa dahi hangi tarih ve saatlerde açıldığını raporlayabilirsiniz.

Kartlı kilit sistemleri 5 dilli ansi kilit mekanizması sayesinde son derece güvenlidir. Kilidi hem kartla hem de mekanik anahtarla açabilirsiniz. Kilidin iç tarafındaki emniyet mandalı sayesinde misafiriniz kendini güvende hisseder.

Son teknoloki olan mifare kartlarla çalışır. Kilidin açılması için kartı 1-2 cm yaklaştırmanız yeterlidir ayrıca kilitlerde kullanılan kartı, enegy saver, oda kasası, otopark girişi, asansör kullanımı, ödeme sistemi, geçiş hakkı, kontör sistemi gibi bir çok farklı uygulamalarda da kullanabilirsiniz.

Avantajları